Хімаван Прабово

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народився 1968 року у м. Сурабая, Республіка Індонезія.

Отримав повну вищу освіту в Державному Університеті «Індонезія» м. Депок-Джакарта, факультет літератури за спеціальністю «російська мова та література» (1994 рік) і здобув ступінь магістра зі спеціальності «Педагогічна освіта. Педагогіка та методика середньої освіти. Мова та література (російська)» Харківського Національного Педагогічного Університету ім. Г.С. Сковороди. 2005-2009 рр. – аспірант Інституту літератури ім. Тараса Шевченко НАН України.

У 2012 роціна засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.053.03 у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди захистив кандидатську дисертацію на тему: «Жіноче начало як вираження гуманістичного пафосу в романі Ф.М. Достоєвського «Біси» зі спеціальності «російська література». Більше десятироків працював співробітником культури, політики та перекладачем посольства республіки Індонезія в Україні.

Наукові інтереси: перекладознавство; індонезійсько-російські мовні взаємини

E-mail: Prabowoh@yahoo.com

Викладає курси: