Война Марина Олексіївна

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Дата і місце народження: 10 лютого 1987 року, м. Київ.

Освіта, місце роботи: У 2011 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (китайська, англійська) та переклад» та здобула кваліфікацію магістра філології. З вересня 2011 до вересня 2013 працювала на посаді старшого викладача кафедри східних мов у Національній академії СБ України. З жовтня 2013 обіймає посаду асистента кафедри китайської, корейської та японської філології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Назва кандидатської дисертації: "Художня проза ЦаньСюе – психоаналітична інтерпретація".

Коло наукових інтересів: питання інтерпретації сучасної китайської літератури, теорії та практики перекладу з/на китайську мову, культурологічного аспекту перекладу.

Нагороди, досягненняДепартамнентом контррозвідки Служби безпеки України від 21.08.2012 оголошено подяку за плідну співпрацю та фаховий підхід у вирішенні поставлених завдань. 10.01.2013 року оголошено подяку першим заступником Голови СБУ.

Основні публікації: ряд публікацій у фахових українських виданнях.

Викладає курси

• практичний курс першої мови (1-й курс, спеціалісти),
  • вступ до перекладознавста (2-й курс).