Асадчих Оксана

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася 9 листопада 1978 року у Вінницькій області.

Закінчила школу у місті Вінниця у 1995 році. У 1996 році вступила на відділення сходознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яке закінчила у 2001 році за спеціальністю „Східна та європейська мови” та здобула кваліфікацію філолога, викладача, перекладача японської та англійської мов.

З березня по грудень 2001 року викладала японську мову у школі міста Києва а також працювала перекладачем японської мови у київському представництві дитячого Чорнобильського фонду Японії.

З лютого по травень 2002 року проходила мовне стажування в Японії як аспірант. З вересня 2002 року по теперішній час працює на посаді асистента на кафедрі китайської, корейської та японської філології, викладає японську мову переважно на старших курсах, а також спеціалізується на методиці викладання японської мови.

З вересня 2003 року по вересень 2004 року навчалася в аспірантурі в Японії, спеціалізувалася на методиці викладання японської мови в країнах, де наявність японської культури та присутність представників японської національності не є значними.

Здобула наукове звання магістра за спеціальністю „Методика викладання японської мови”.

Із листопада 2005 року призначена відповідальним за перекладацьку практику студентів Інституту філології.

У 2007 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: „Методика навчання усного японського монологічного мовлення студентів мовних спеціальностей на початковому етапі” зі спеціальності 13.00.02 – „Теорія та методика навчання: східні мови”.

Має низку публікацій у фахових виданнях (pdf-файл, 180 kb)

Електронна пошта: asadchih_oksana@hotmail.com