Букрієнко Андрій Олександрович

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Рік народження - 1979.

У 2001 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Східні та європейські мови" та здобув кваліфікацію філолога, викладача, перекладача японської та англійської мов. 2001 року вступив до аспірантури Київського університету імені Тараса Шевченка. Під час навчання в аспірантурі викладав курс з історії японської літератури студентам-японістам Київського університету імені Тараса Шевченка. У 2003 р. перебував на стажуванні в Кансайському інституті японської мови (м. Осака, Японія) за програмою Японської фундації.

З 2004 року працює асистентом кафедри китайської, корейської та японської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З березня 2005 р. – голова Всеукраїнського товариства викладачів японської мови.

У 2008 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Проза Міядзави Кендзі: архетипні джерела авторського міфу” зі спеціальності 10.01.04 - література зарубіжних країн. Науковий керівник – д. філол. н., проф. М.М. Веркалець.

Викладає курси:

• практична японська мова,