Буровська Олександра Андріївна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася 9 березня 1988 року в м.Києві.

У 2005 році після закінчення школи з відзнакою вступила до Інституту філології Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка на кафедру китайської, корейської та японської філології, спеціальність «Корейська мова та література».

У 2012 після закінчення університету здобула кваліфікацію філолога, викладача, перекладача корейської та англійської мов зі ступенем магістра.

З вересня 2006 року й до березня 2007 навчалася у Корейському університеті іноземних мов на факультеті «корейська мова та культура» у місті Сеул, Південна Корея.

З вересня 2010 по липень 2011 навчалася у Національному педагогічному університеті Джакарти на кафедрі індонезійської мови та культури філологічного факультету у місті Джакарта, Республіка Індонезія.

З вересня 2012 року – асистент кафедри китайської, корейської та японської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладає такі курси:

• індонезійська мова