Гончаренко Олександр Миколайович

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народився 29 грудня 1975 р.

Одружений, має трьох дітей.

У 1999 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Східна та європейська мова» та здобув кваліфікацію філолога, викладача-перекладача китайської й англійської мов. У 2002 році закінчив аспірантуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 1999 по 2002 рр. – викладач китайської мови, асистент відділення сходознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 2002 по 2004 рр. – викладач китайської мови, асистент кафедри тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 2004 р. – викладач китайської мови, асистент кафедри китайської, корейської та японської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладає такі теоретичні та практичні нормативні курси:

• «теорія китайської літератури» (для студентів ІІІ курсу);
  • «китайська мова як перша іноземна» (І–V курси);
  • «практика перекладу» (ІІ курс);
  • «стилістика китайської мови» (IV курс);
  • «методика викладання китайської мови» (IV курс);
  • «методика викладання китайської мови у вищій школі» (V курс);
  • «СМУ переклад» (IV курс).

Рецензує бакалаврські, дипломні та магістерські роботи студентів IV та V курсів. Бере участь у роботі приймальної комісії. Керує асистентською практикою студентів IV та V курсів.

Список наукових та навчально-методичних праць (rar-файл, 5 kb).