Дудченко Ольга Ігорівна

Викладач кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася 16 червня 1979 року в м. Києві в сім’ї службовців.

У 1996 році закінчила школу №178 та вступила до Київського державного лінгвістичного університету, який закінчила у 2001 році. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Переклад (японська та англійська мови)" і здобула кваліфікацію філолога, перекладача японської та англійської мов. Одержала диплом спеціаліста.

Після закінчення університету працювала майже 5 років (з 10.2001 р. по 06.2006 р.) вчителем японської мови в Київській гімназії східних мов №1. Одночасно з січня 2003 р. по червень 2004 р. працювала за сумісництвом викладачем японської мови в Київському міському педагогічному університеті імені Б.Д.Грінченка.

Протягом вересня 2005 – березня 2006 успішно пройшла стажування для іноземних викладачів з японської мови в Інституті японської мови при Японській Фундації в Японії, про що отримала відповідний сертифікат.