Заморська Юлія Віталіївна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії, викладач японської мови, перекладач.

Народилася 11 серпня 1975 року в м. Боярка Київської області.

У 1998 р. закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю «Мова та література (японська і англійська мови)». Протягом навчання, у 1995–1996 р.р., перебувала на мовному стажуванні в університеті м. Тояма, Японія.

З 1998 по 2002 р. працювала секретарем Японського центру в Україні. З 2003 по 2005 р. працювала в Посольстві Японії в Україні.

З вересня 2005 року працює асистентом кафедри китайської, корейської і японської філології КНУ ім. Т.Шевченка.

Викладає курси:

• «Японська мова» для студентів 4 курсу,
  • «Вступ до спецфілології» для студентів 2 курсу.

Керує написанням курсових, бакалаврських, магістерських робіт. Активно займається усним перекладом. Разом з іншими викладачами кафедри бере участь в організації заходів Товариства викладачів японської мови України, кваліфікаційного іспиту з японської мови тощо.

Сфера наукових зацікавленьлексикологія сучасної японської мови, соціолінгвістика.