Левицька Олена Юріївна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

З 2004 по 2009 роки навчалася на кафедрі китайської, корейської та японської філології Інституту філології. Захистила магістерську роботу на тему «Творчість як сублімація у дзеркалі естетичної системи Місіма Юкіо» з оцінкою відмінно та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (японська, англійська)». Здобула кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника японської та англійської мов і зарубіжної літератури, перекладача з японської та англійської мов.

Працює в Інституті філології з 2009 року на кафедрі китайської, корейської та японської філології.

Левицька О.Ю. є здобувачем кафедри китайської, корейської та японської філології Інституту філології і працює над написанням кандидатської дисертації за темою «Проза раннього періоду творчості Морі Оґай: поетика та проблематика».