Міцуморі Ю

Асистент кафедри китайської, корейської та японської філології.

Народився в 1973 р. , в місті Токіо, Японія. Закінчив університет Сейжо в м.Токіо, отримав кваліфікацію бакалавра японської мови та літератури, закінчив аспірантуру університету Ніхон (Фах – соціологія).

В 2007 – 2008 р. закінчив спецкурс університету ООН «Права людини та гуманітарна допомога».

З 2002 р. працював в Киргизькому національному університеті (від японського агентства міжнародного співробітництва «JICA»), з 2008 року працює в Інституті філології Київського національного університету.

Радник «Japan Foundation» з питань розповсюдження японської мови в Україні.

Займається дослідженням систем викладання японської мови, викладає нормативні курси з японської мови студентам Інституту філології. Досліджує соціальні процеси на пострадянському просторі, зокрема вплив демократії на суспільні процеси в країнах СНД та соціальні зміни в сучасному суспільстві.