Коломієць Наталія Володимирівна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася 2 травня 1976 року у селищі Ворзель Київської області.

У 1998 році закінчила відділення сходознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Східна та європейська мови” та здобула кваліфікацію філолога, викладача-перекладача китайської й англійської мов. 1999-2000 рр. перебувала на мовному стажуванні у Китаї.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка почала працювати з 2000 року спочатку на посадіасистента відділення сходознавства, потім на посаді асистента кафедри тюркології Інституту філології, а з 2004 року займає посаду асистента на кафедрі китайської, корейської та японської філології Інституту  філології.

Кандидатську дисертацію на тему«Вербалізація ключових концептів ментальної сфери людини в китайській мові» захистила у 2014 році (за спеціальністю 10.02.13 – мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії).

Бере участь у роботі Центру китайської літератури та викладання китайської мови. Допомагає у проведенні Всеукраїнського конкурсу з китайської мови, а також організовує Кваліфікаційний екзамен з китайської мови (HSK).

Сфера наукових зацікавлень: китайська мова та література,  когнітивна лінгвістика, лінгвокультурологія, психолінгвістика, фразеологія.

За темою дисертації опубліковано низку статей у фахових виданнях.

Список публікацій (pdf-файл, 98 kb)

Електронна пошта: natakolus@mail.ru