Підмогильна Дарія Геннадіївна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася у м. Усть-Каміногірськ (Казахстан) 14 серпня 1987 року.

У 2004 році закінчила ЗОШ №1 м. Городища, Черкаської обл. Була нагороджена срібною медаллю за успіхи у навчанні.

У 2009 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Мова та література (китайська, англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника китайської та англійської мов і зарубіжної літератури, перекладача з китайської та англійської мов.

З вересня 2007 по лютий 2008рр. перебувала на мовному стажуванні у Хейлунцзянському університеті (м. Харбін, Китайська Народна Республіка), з вересня 2008 по січень 2008рр. перебувала на мовному стажуванні у Пекінському університеті мови та культури (м. Пекін, КНР).

У 2009 році вступила до аспірантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність 10.01.04 – «Література зарубіжних країн» (без відриву від виробництва).

З вересня 2009 року працювала викладачем кафедри мов і цивілізацій Далекого Сходу Київського національного лінгвістичного університету.

З лютого 2010 року виконувала обов’язки завідувача секції китайської мови.

З вересня 2011 року працює у КНУ імені Тараса Шевченка.

Викладає курси:

• практичний курс китайської мови,
  • практика перекладу.