Пойнар Любов Михайлівна

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Контактна інформація:

Телефон: (050) 101-65-25 (мобільний)

(044) 239-33-86 (робочий)

Е-mail: 1lubovpoinar@gmail.com

Коло наукових інтересів

Когнітивна лінгвістика, лінгвокультурологія, фразеологія, психолінгвістика, нейролінгвістика.

Навчальні курси:

• Переклад китайськомовних економічних та комерційних текстів –3 курс
  • Практичний курс китайської мови – 4 курс
  • Особливості усного переказу – 4 курс
  • Жанрові теорії перекладу – магістри
  • Сучасний політичний дискурс – магістри

Народилася 9.08.1988 р. у м. Кіровоград.

У 2005 році закінчила загальноосвітню школу «Кіровоградський колегіум» та міжнародну школу «International School of Tomorrow» й вступила до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка на відділення сходознавства.

У 2008 році перебувала на мовному стажуванні у Нанькайському університеті в м. Тяньцзін, Китай.

У 2011 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Мова та література (китайська, англійська) і переклад».

З 2011 до 2014 рр. навчалася в аспірантурі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 10.02.13 «Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Австралії та Америки» (без відриву від виробництва)

З 2012 року працює на посаді асистента кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-східної Азії.

Січень 2012 року – курси підвищення кваліфікації для викладачів китайської мови у м. Шанхай, Китай.

У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Вербалізація ключових морально-етичних концептів у складі китайських фразеологізмів чен’юй».

Має ряд наукових публікацій у фахових виданнях.