Пойнар Любов Михайлівна

Кандидат філологічних наук, асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася: 9 серпня 1988 року у м. Кіровоград.

У 2005 році закінчила загальноосвітню школу «Кіровоградський колегіум» та міжнародну школу «International School of Tomorrow» й вступила до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка на відділення сходознавства.

У 2008 році перебувала на мовному стажуванні у Нанькайському університеті в м. Тяньцзін, Китай. У 2011 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Мова та література (китайська, англійська) і переклад».

З 2011 по 2014 рр. навчалася в аспірантурі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 10.02.13 «Мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Австралії та Америки» (без відриву від виробництва).

У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Вербалізація ключових морально-етичних концептів у складі китайських фразеологізмів чен’юй».

Має ряд наукових публікацій у фахових виданнях.

Брала участь у низці наукових конференцій.

Січень 2012 року - курси підвищення кваліфікації для викладачів китайської мови у м. Шанхай, Китай.

З 2012 року працює на посаді асистента кафедри китайської, корейської та японської філології.

Викладає курси:

Синхронний переклад;

Практичний курс китайської мови;

Фунціональна стилістика;

Жанрові теорії перекладу.

Сфера наукових зацікавлень: когнітивна лінгвістика, лінгвокультурологія, фразеологія, психолінгвістика, нейролінгвістика.