Андрієць Марія Андріївна

Асистент кафедри мов і літератур Далеко Сходу та Південно-Східної Азії

Народилася:1 квітня 1988 року в місті Кіровограді.

У 2005 році з відзнакою закінчила загальноосвітню школу «Кіровоградський колегіум» та міжнародну школу «International School of Tomorrow». Потім вступила до Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка вивчати китайську мову та літературу.

У 2007 році перебувала на короткостроковому мовному стажуванні у Пекінському університеті мови та культури, Китай. 2008 року перебувала на мовному стажуванні у Нанькайському університеті в місті Тхєньцзін, Китай.

У 2011 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (китайська, англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача-дослідника китайської та англійської мови і літератури, перекладача з китайської та англійської мов (диплом з відзнакою).

З жовтня 2011 року була здобувачем кафедри китайської, корейської та японської філології Інституту філології за спеціальністю 10.02.13 – мови народів Азії, Африки, аборигенних народів Америки та Австралії. Тема дисертації Шамшур М.А.: «Вербалізація концепту «кохання» у китайських фразеологізмах чен’юй».

З 1 вересня 2011 р. по теперішній час працює на посаді асистента кафедри китайської, корейської та японської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Січень 2012 року - курси підвищення кваліфікації для викладачів китайської мови у м. Шанхай, Китай.

У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Вербалізація ключових морально-етичних концептів у складі китайських фразеологізмів чен’юй».

Сфера наукових зацікавлень: фразеологія китайської мови, лінгвокультурологія, когнітивна лінгвістика, лексикологія.

Має ряд наукових публікацій у фахових виданнях.

Брала участь у низці наукових конференцій.

Викладає курси:

Практичний курс китайської мови;