Організація ветеранів Інституту філології

Організація ветеранів Інституту філології є осередком Первинної організації ветеранів війни і праці Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Організація ветеранів Інституту філології постійно поновлює облік працівників Інституту за такими категоріями:

• Учасники бойових дій
  • Ветерани – учасники війни
  • Сім’я загиблого (померлого)
  • Інваліди війни
  • Вдови померлих ветеранів

Чимало ветеранів належить до категорії «діти війни». На облік взято ветеранів Збройних Сил України, кількох ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Зараз робота найбільше пов’язана з оформленням численних ветеранів праці університету з трудовим стажем в університеті не менше 25 (жінки – 20) років.

Організація ветеранів Інституту філології працює за такими основними напрямками:

• організаційна робота;
  • облікова робота;
  • соціально-психологічна підтримка ветеранів, інвалідів, вдів;
  • історико-меморіальна робота – пошукова, дослідницька, видавнича;
  • реалізація наукового й науково-педагогічного потенціалу ветеранів;
  • організація заходів військово-патріотичного виховання студентської молоді та залучення ветеранів до участі у них.

Склад Організації ветеранів Інституту філології

Голова Ради ветеранів: доц. Янчук Сергій Ярославович тел. 0962129466, 0506878505, 0639845124

Заступник голови по роботі з ветеранами війни:

• доц. Коваленко Лариса Іванівна тел. 239-31-05
  • ст. викл. Зарицька Тамара Григорівна

Заступник голови по роботі з ветеранами праці:

• доц. Різник Сергій Михайлович тел. 239-33-97
  • ст. викл. Залевська Віра Юріївна

Секретар Організації ветеранів:

• Денисова Вікторія Генадіївна тел. 239-34-00

Члени Ради ветеранів:

• проф. Кирилюк Зінаїда Василівна