Центр іспанської мови та культури

Центр було створено згідно «Договору про створення Центру іспанської мови та культури між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (Україна) та Гранадським університетом (Іспанія)» з 2001 року.

Директор центру – доцент Гусейнова Оксана Миколаївна кафедри теорії та практики перекладу романських мов

Співробітники центру – (на громадських засадах) :

• Верба Г. Г. – доцент кафедри теорії та практики перекладу романських мов
  • Кощій Ю. П. – к. ф. н., асистент кафедри романської філології

Центр працює для студентів і викладачів усіх кафедр університету, які вивчають іспанську мову.

Метою центра є сприяння вивченню іспанської мови та життя Іспанії, різноманітне збагачення знань соціального, наукового і культурного спрямування членів Центру, обмін академічною, науковою, діловою та культурною інформацією і матеріалами.

Напрямками роботи центру є проведення регулярних зустрічей з носіями іспанської мови у формі лекцій, семінарів, диспутів, конференцій, вечорів, презентацій, конкурсів. У співробітництві з Посольством Іспанії та Інститутом Сервантеса щорічно бере участь у проведенні міжнародних іспитів з іспанської мови як іноземної (ДЕЛЕ) – два рази на рік жовтень та квітень місяць; кожного року організовує зустрічі з представниками іспанського та латиноамериканського Посольств для викладачів та студентів до Національних свят Іспанії та Латинської Америки.

У центрі створені всі умови для самостійного вивчення іспанської мови за допомогою літератури та застосування технічних засобів.

Бібліотека працює щоденно з 10:00 до 12:00 години. Нею мають можливість користуватися викладачі, аспіранти та студенти університету.

У центрі також можна переглянути художні фільми та новини на іспанській мові та обговорити їх. Демонстрація фільмів відбувається з 12:00 до 14:00, за запитом викладачів і студентів.

• Аудиторія: 108
  • Телефон: 239-34-05; 34-05