Українська мова і література та іноземна мова

Студенти цієї спеціальності денної форми навчання отримують фундаментальні знання з української мови і літератури, ґрунтовно вивчають одну з іноземних мов (на вибір) – англійську, німецьку, французьку чи іспанську. Вже з першого курсу студенти вчаться філологічного фаху в умовах гармонійного поєднання інтелектуального, культурно-мистецького та патріотичного розвитку особистості.

Кваліфікаційний запис у дипломі:

• бакалавра – «бакалавр філології, фахівець із української мови і літератури, іноземної мови»;
  • магістра – «магістр мови і літератури, філолог-дослідник, викладач вищого навчального закладу (українська мова і література, іноземна мова), науковий редактор».

Заочна форма навчання. Спеціальність: «українська мова і література та іноземна мова»

Кваліфікаційний запис у дипломі:

Наукові дисципліни, що вивчаються: