Центр корейської мови та літератури

Центр корейської мови та літератури як структурний підрозділ Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка почав працювати з 2006 року.

Високий рівень викладання корейської мови забезпечують троє носіїв мови (станом на 2016 рік).

Центр здійснює програми студентського обміну між університетами Республіки Корея (Університет Корьо, Корейський університет іноземних мов, Університет Йоннам, Університет Вонґван, Університет Ханян) та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Щосеместру кілька українських студентів отримують можливість пройти в Кореї мовне стажування, щоб вдосконалити мовні навички та познайомитись з корейською культурою.

У Центрі створені належні умови для навчальної та наукової діяльності студентів та викладачів. Завдяки підтримці Корейського фонду (Korea Foundation) бібліотека Центру щороку збагачується новітньою науковою, навчальною та художньою літературою корейською, англійською, російською мовами, а також аудіовізуальними матеріалами. Представництва провідних корейських компаній «Samsung Electronics» та «LG Electronics» в Україні забезпечують Центр комп'ютерами, аудіо- та відеотехнікою.

Щороку з нагоди Дня корейської писемності ханґиль (відзначається в Республіці Корея 9 жовтня) Центр проводить різноманітні культурні та наукові заходи - студентський конкурс промов корейською мовою, лекції, конференції.

З вересня 2016 року Центром керує асистент Кінджибала Оксана Сеоргіївна (E-mail: sonsenim@gmail.com)

Контакти центру: ауд. № 7 (І поверх) навчального корпусу Інституту філології (бульвар Тараса Шевченка, 14).

Тел. 239-31-95

План роботи Центру корейської мови та літератури на 2008-2009 н.р. (архів rar, 5 kb).