Олімпіада

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (перська мова)» і «Переклад (арабська мова)» відбудеться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Олімпіаду буде проведено 16 – 17 квітня 2014 року в гуманітарному корпусі університету (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14).

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Переклад (арабська, перська мови)»

* * *

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (англійська, німецька, французька мови) відбудеться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Олімпіаду буде проведено 23 – 24 квітня 2014 року в гуманітарному корпусі університету (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14).

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Переклад (англійська, німецька, французька мови)»