Різник Сергій Михайлович

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та прикладної лінгвістики

Дата і місце народження: 02.01.1964 р., с.Михайлівка  Шаргородського р-ну, Вінницької обл.

Освіта: У 1986 році  з відзнакою закінчив філологічний факультет Київського університету ім. Тараса Шевченка.

З 1992 року - асистент кафедри сучасної української мови.

У 1993 - 1995 роках викладав українську мову в Ягеллонському університеті (Краків, Польща).

Викладає нормативні курси синтаксису української мови.

Тема дисертації кандидата філологічних наук: ”Семантико-синтаксична валентність іменних девербативів у сучасній українській мові”.

Має ряд наукових публікацій з проблем валентних властивостей слів та сполучуваності частин мови.

Співавтор підручників «Сучасна українська літературна мова» (К., «Знання», 2011 р.)  та «Сучасна українська мова» (К., «Знання», 2013 р.)

Е-mail: nikadams@bigmir.net