Мариненко Павло Ігорович

Асистент кафедри іспанської та італійської філології, кандидат філологічних наук

Дата народження: 21.10.1978

Освіта: Повна вища, спеціальність «Мова та література (іспанська та англійська мови)», магістр філології, викладач іспанської та англійської мов і зарубіжної літератури

Кандидатська дисертація: "Лексичні новотвори сучасної іспанської мови: структурний та семантичний аспекти"

Досвід роботи:

• 2006-донині - Асистент кафедри іспано-італійської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • 2006-2009 - Старший викладач кафедри іспанської філології Київського національного лінгвістичного університету
  • 2002-2005 - Викладач іспанської мови Україно-американського гуманітарного університету «Вісконсін» в Україні
  • 2001-2003 - Викладач кафедри іспанської філології Київського національного лінгвістичного університету
  • 2000-2001 - Провідний спеціаліст департаменту міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки України

Викладає курси:

• Іспанська мова (основна),
  • Іспанська мова (друга іноземна)

Стажування:

• Університет Варшави, стажування за програмою LLP/ERASMUS1204.2011-18.04.2011
  • Літня школа галісійської мови та культури, вищий рівень (Сантьяго де Компостела, Іспанія) 2009 (липень)
  • Магістратура з міжнародних відносин (Дипломатична академія в Мадриді, Іспанія) 2008(жовтень) – 2009 (червень)
  • Літня школа галісійської мови та культури, середній рівень (Сантьяго де Компостела, Іспанія) 2008 (липень)
  • Літня школа галісійської мови та культури, елементарний рівень (Сантьяго де Компостела, Іспанія) 2007 (липень)
  • Курси підвищення кваліфікації для спеціалістів з іспанської мови, організовані Іспанською агенцією з міжнародного співробітництва (Мадрид, Іспанія) 2005 (липень-серпень)
  • Дослідницька практика в Університеті Вальядоліду (Іспанія) 2004 (березень)-2004 (травень)
  • Навчання в аспірантурі за напрямком «Іспанська філологія» в Університеті Вальядоліду (Іспанія) 2001 (жовтень)-2002 (червень)
  • Курс з іспанської мови та культури і методики викладання іспанської мови для викладачів в Літній школі Мадриду (Іспанія) 2001 (липень)
  • Літня школа іспанської мови та культури (Мадрид, Іспанія) 2000 (липень)

Наукові інтереси: Філологія (лексикологія, фонетика, діалектологія), Методика викладання іноземних мов (іспанська, англійська, російська та українська як іноземні)

Основні публікації:

1. Іспанська кредитно-банківська термінологія: термінологічні словосполучення // Проблеми семантики слова, речення та тексту: Зб.наук.пр. – К. : КНЛУ. – 2010. – № 24. – С. 80 – 87.(у співавторстві із студ. студент Пугач В.П.)
  2. Функціонування евфемічної лексики в сучасній іспанській мові // Проблеми семантики слова, речення та тексту: Зб.наук.пр.  – К. : КНЛУ. – 2010. – № 25. – С. 248 – 253.