Шпаченко Вікторія Сергіївна

Асистент кафедри іспанської та італійської філології

Народилася 15 березня 1989 року в місті Києві.

У 2012 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «переклад», кваліфікація - викладач, перекладач італійської та англійської мов, філолог-дослідник. Отримала диплом магістра з відзнакою.

З 2012 року по 2013 рік працювала викладачем італійської мови в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

З 2013 року є асистентом кафедри іспанської та італійської філології.

Основні напрямки наукової та педагогічної діяльності: лінгвістична прагматика, лексикологія, італійська діалектологія, італознавство.

За час роботи на кафедрі викладає практичний курс італійської мови.

Працювала перекладачем на міжнародних конференціях, бізнес–зустрічах.

Наукові публікації:

1. Шпаченко В.С. Неаполітанський діалект в італійських художніх творах / В.С. Шпаченко / / Мовні і концептуальні картини світу; Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка. – К.: вип. 29; 2010. – С. 368 – 372.
  2. Переклад одного розділу книги Вітторіо Граціозі «Sanguedirosascarlatta», «Кров червоної троянди» // 2010. С.80.