Балун Наталія Дмитрівна

Асистент кафедри іноземних мов факультетів психології та соціології

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Григоровича Шевченка у 1979 році за спеціальністю "романо-германські мови і література", присвоєно кваліфікацію філолог, викладач німецької і англійської мов. Перекладач.

В університеті імені Тараса Шевченка працює з 1998 року. Самостійнопідготувала та видала сім посібників з німецької мови, а також один посібник у співавторстві. Співавтор навчальної програми для студентів немовних спеціальностей на 2009-2010 н.р.

2000 року проходила стажування у Кільському університеті Christian-Albrechts-Universität zu Kiel.

2003 року проходила стажування у Центрі наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України.

1996 – 2009 роках як член "PPF-Gruppe München-Kiew" брала участь у семінарах "Volkshochschule München" – "Sprachen schneller lernen", "Sprachenlernen macht Spass".

Сфера інтересів"Україна: етнокультурна мозаїка", лінгвістична і культурна компетенція, формування вмінь та навичок.