Грицук Людмила Петрівна

Викладач кафедри іноземних мов факультетів психології та соціології.

Закінчила факультет романо-германської філології КНУ імені Тараса Шевченка у 1987 р.

Стаж педагогічної роботи становить 27 років. З 1995 року викладач кафедри німецької мови КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

З грудня 2012 року викладач кафедри іноземних мов факультетів психології та соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наукові інтереси: методичні засади викладання професійно орієнтованої німецької мови для студентів напряму «соціологія» та «психологія».

Викладає курси:

• Іноземна мова за професійним спрямуванням
  • Іноземна мова

Вибрані праці:

1. Навчально-методичний посібник професійно орієнтованого курсу з німецької мови для студентів III-IV років навчання факультету соціології  (для роботи з фаховою літературою за новою програмою), 2012р., 62 стор., у співавторстві
  2. Навчальний посібник з німецької мови для студентів факультету психології (для самостійної роботи), 2012р., 60 стор., у співавторстві