Копцева Аліса Борисівна

Асистент кафедри іноземних мов факультетів соціології та психології

Червень 2013 - Міжнародний Дім, Київ, Сертифікат в навчанні молодих учнів і підлітків

Лютий 2012 - Міжнародний Дім, Київ, CELTA

Вересень 2006 - червень 2007 - навчання в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, магістр філології. Тема роботи: "Лексичні засоби інтертекстуальність в романі Гонсало Торренте Баллестер "Дон Жуан" (Іспанська )

Вересень 2002 -липень 2006 - навчання в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бакалавр філології. Тема роботи: "Концепція "Мрія" в порівняльному аналізі романів Флорінда Доннер "Перебуваючи в сновидіннях " і Карлос Кастанеда "Мистецтво сновидіння".

2002 – 2006 р. - Курси японської мови. Відділ Східної лінгвістики ( KNTSU )

2004 р. - Японський як L2 (日本语能力试験) (рівень 2 )

2002-2004 р. – Французький мовний курс

З 2008 року по теперішній час працюю в  Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

З грудня 2012 року по теперішній час - викладач англійської мови кафедри іноземних мов факультетів соціології та психології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.