Малій Алла Степанівна

Кандидат філологічних наук, викладач англійської мови кафедри іноземних мов факультетів соціології та психології

Освіта: закінчила факультет іноземних мов Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченка в 1999р., присвоєно кваліфікацію «Філолог. Викладач англійської та французької мови та літератури».

З 1999 року почала працювати на кафедрі англійської мови гуманітарних факультетів Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

З грудня 2012 року по теперішній час викладач англійської мови кафедри іноземних мов факультетів соціології та психології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

З 2000 по 2003 рр. навчалася у аспірантурі на кафедрі зарубіжної літератури Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченка.

В 2005 р. захистила дисертацію на звання кандидата філологічних наук.

Автор навчальних посібників

1. “Approaches to Studying History” (2008, у співавторстві) для студентів історичного факультету
  2. “Focus on Social Science” (2009, у співавторстві) для студентів факультету соціологія.