Збірник "Література. Фольклор. Проблеми поетики"

Збірник "Література. Фольклор. Проблеми поетики" містить статті, присвячені вивченню наукової, педагогічної, національної спадщини професора Дунаєвської Ліфії Францівни. Наукові праці викладачів, аспірантів, магістрів порушують актуальні проблеми історіографії, теорії та функціонування вітчизняного фольклору, окреслюючи магістральні шляхи розвитку української науки про народну творчість.

Збірник буде корисним та цікавим для науковців, викладачів вищих навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, учителів середніх шкіл, студентів.

Редакційна колегія: Г.Ф. Семенюк, д-р філол.наук, проф.; О.С. Снитко, д-р філол.наук, проф.; О.П. Івановська, д-р філол.наук та інші.
Адреса редколегії: 01601, м. Київ, б-р Т. Шевченка, 14, Інститут філології, т. 239-33-02, 239-31-69

Тексти збірника

Література. Фольклор. Проблеми поетики. Випуск 34, 2010 р. - Зміст і статті (pdf)

Література. Фольклор. Проблеми поетики. Випуск 35, 2011 р. - Зміст і статті (pdf)