Смашнюк Оксана Іванівна

Асистент кафедри англійської філології, кандидат філологічних наук

Дата народження: 27 березня 1982 р.

У 2004 році закінчила магістратуру Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кандидат філологічних наук (2009). Тема кандидатської дисертації "Маркери емоційності у спонтанній комунікації (на матеріалі Британського національного корпусу текстів". (науковий керівник – проф. Верба Л.Г.)

Наукові інтереси: корпусна лінгвістика та діалогічне мовлення, теорія мовленнєвої комунікації, комунікативні стратегії

Викладає курси:

• Комунікативні стратегії англійської мови,
  • практичний курс англійської мови як основної,
  • практичний курс англійської мови як другої іноземної

E-mail: oksana-borym@yandex.ru

Основні публікації:

1. Смашнюк О.І. Вигук як маркер емоційності висловлювання / О.І. Смашнюк // Мовні і концептуальні картини світу. – Вип. 16. Книга 2. – К.: Видавничий Дім Дмитра Бураго. – 2005. – С. 207-210.
  2. Смашнюк О.І. Вплив гендерного фактора на синтаксичну структуру емоційного висловлювання у сучасному англійському мовленні / О.І. Смашнюк // Мовні і концептуальні картини світу. – Вип. 18. Книга 2. – К. Видавничий Дім Дмитра Бураго. – 2005. – С. 187-190.
  3. Смашнюк О.І. Метафори-гіперболи в емоційному мовленні / О.І. Смашнюк // Проблеми романо-германської філології. – Ужгород: Ліра. – 2005. – С.160-165.
  4. Смашнюк О.І. Питальні речення в емоційному мовленні / О.І. Смашнюк // Сучасні дослідження з іноземної філології. – Вип. 4. – Ужгород. – 2006. – С.313-317.
  5. Смашнюк О.І. Роль прикметникового означення в емоційних висловлюваннях / О.І. Смашнюк // Лінгвістика. Мова та соціокультурний простір. – №3 (9). – Луганськ: Альма-матер. – 2006. – С. 203-208.
  6. Смашнюк О.І. Вираження емотивності в спонтанному мовленні (на матеріалі Британського національного корпусу) / О.І. Смашнюк // Мовні і концептуальні картини світу. – Вип. 23. Ч. 3. – К.: Видавничий Дім Дмитра Бураго. – 2007. – С.34-38.
  7. Смашнюк О.І. Емоційний компонент у спонтанному мовленні британських підлітків (на матеріалі The British National Corpus) / О.І. Смашнюк // Вісник Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. – №10 (127). – Луганськ: Альма-матер. – 2007. – С.118-124.
  8. Смашнюк О.І. Специфіка повторів в емоційному мовленні / О.І. Смашнюк // Слов’янський вісник. – Вип. 7.– Рівне: РІС КСУ. – 2007. – С. 271-274.