Збірник "Українське мовознавство"

Кафедра сучасної української мови Київського національного університету продовжує видання міжвузівського збірника “Українське мовознавство”, що виходить із періодичністю один випуск збірника на рік.

Статті до збірника можна надсилати за адресою:

01030, бульвар Тараса Шевченка, 14, Київ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології, кафедра сучасної української мови.

Телефони: 239-33-49 – кафедра сучасної української мови, 239-33-84 – лабораторія комп’ютерної лінгвістики.

Статті для публікації у Збірнику мають відповідати вимогам, викладеним у доданому файлі (.pdf).

Вимоги до оформлення статей обов’язкові.

Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за підбір, точність наведених фактів, цитат, економіко-статистичних даних, власних імен та інших відомостей. Редколегія залишає за собою право скорочувати та редагувати подані матеріали. Рукописи та дискети не повертаються.

Тексти виданих збірників

1. "Українське мовознавство", випуск 39, 2009 - повний текст (файл .pdf, 1,2 Мb).
  2. "Українське мовознавство", випуск 40, 2010 - повний текст (файл .pdf, 1,6 Мb).
  3. "Українське мовознавство", випуск 41, 2011 - повний текст (файл .pdf, 2,4 Мb).
  4. "Українське мовознавство", випуск 42, 2012 - зміст і тексти статей (.pdf).
  5. "Українське мовознавство", випуск 43, 2013 - зміст і тексти статей (.pdf).
  6. "Українське мовознавство", випуск 44, 2014 - зміст і тексти статей (.pdf).
  7. "Українське мовознавство", випуск 45/1, 2015 - зміст і тексти статей (.pdf).