Нестеренко Наталія Миколаївна

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології

У Київському університеті з 1973 року. асистент, доцент ( з 1987 року), завідувач кафедри Інституту підвищення кваліфікації з іноземних мов при Київському університеті ім.Т.Шевченка (1986-1991).

В 1982 році захистила кандидатську дисертацію “Лексико-семантичні особливості англійських деадєктивних імеників другого ступеню похідності “.

Автор біля тридцяти наукових праць.

Наукові стажіювання:  Університет м. Шеффілда (Велика Британія) в 1989  та в 1999 роках .

Наукові інтереси: лексикологія та стилістика англійської мови, фоностилістика, фонетика, диалектологія та акцентологія, перекладознавство, краінознавство.

Викладає курси:

• Практичний курс англійської мови на першому та другому курсах
  • теорфонетика англійської мови
  • Фоностилістика англійської мови

Керівник бакалаврських та магістерських робіт

Вибрані праці:

1. British press: Advanced reading. - Киев: ТОО “ИП Логос”, 2001. - 352 с.
  2. Смак до життя по-англійські. Посібник для студентів та викладачів вищих навчальних закладів. - Вінниця : НОВА КНИГАб 2005. - 160 с.
  3. A course in Interpreting and Translation. Посібник для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.-Вінниця : НОВА КНИГА, 2004.-240 с.