Бойніцька Ольга Сергіївна

Доцент кафедри зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук

Народилась у м. Київ, 1973 р.

У 1995 р. закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю романо-германська філологія.

У 1995–1998 рр. навчалась в аспірантурі на кафедрі зарубіжної літератури.

У 2000 р. захистила дисертацію "Художній світ романів Івліна Во" й отримала ступінь кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.01.04 – література зарубіжних країн.

З 1997 р. працює на кафедрі зарубіжної літератури, викладає курси історії літератури країн Західної Європи та США.

Стажувалась в Единбурзькому (1996 р.) та Кембриджському (2005 р.) університетах.

З 2010 по 2013 рр. навчалась у докторантурі Інституту філології.

Наукові інтереси: займається дослідженням літератури Великої Британії 2-ї пол. ХХ – ХХІ ст.

E-mail: boinitska@gmail.com

Вибрані праці:

1. Романістика Івліна Во.Навчальний посібник. Бібліотека Інституту філології. ВПЦ Київський університет. 2005.
  2. A Bridge over the Waterland: Linking the Past with the Present in Graham Swift's Ever After. In: American and British Studies Annual. 2013. Vol. 6. Published by the University of Pardubice.