Громадська робота

• Мойсієнко А.К. – голова спеціалізованої вченої ради з захисту докторських дисертацій при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка; член спеціалізованої вченої ради при Інституті української мови НАН; відповідальний редактор наукового збірника “Українське мовознавство”, член експертної ради Державної акредитаційної комісії України.
  • Козленко І.В. – член НМК Інституту філології.
  • Мосенкіс Ю.Л. – член спеціалізованої вченої ради Д 26.001.19, редактор журналу «Мова та історія», керівник лінгвістичного гуртка.
  • Дарчук Н.П. – науковий керівник лабораторії комп’ютерної лінгвістики.
  • Бас-Кононенко О.В. – науковий керівник лабораторії експериментальної фонетики.
  • Мацько О.М., Сидоренко О.М., Коломийцева В.В. – брали участь у проведенні відбіркового туру Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика в Інституті філології.
  • Бондаренко В.В. – профорг кафедри.