Ларраурі Хав'єр

Викладач кафедри теорії і практики перекладу з романських мов імені М.Зерова

Народився 11 вересня 1980 р. в Мадриді, сьома дитина у сім’ї. Родина має баскське, філіпінське та іспанське коріння.

Випускник філософського факультету Університету Алькала (Мадрид). Магістр в управлінні в галузі культури.

В 2001/ 2002 навчальному році працював волонтером в Асоціації волонтерів Університету Алькала, безкоштовно викладаючи іспанську мову та культуру малозабезпеченим іммігрантам.

В 2003/2004 навчальному році отримав стипендію «Еразмус» від Європейського Союзу на рік навчання в Університеті міста Піза (Італія).

З 2007 по 2009 працював лектором іспанської мови в Іркутському лінгвістичному університеті, де й опанував російську мову, а також організовував різноманітні культурні заходи для розповсюдження іспанської культури. Брав участь у підписанні угоди між Іркутським лінгвістичним університетом та Університетом Алькала про надання подвійних дипломів перекладачам та філологам.

З липня 2009 по 2011 працював в Посольстві Іспанії в Загребі (Хорватія) на посаді асистента уповноваженого з питань культури, де займався організацією таких культурних заходів, як кіно, виставки, конференції та інше, а також відповідав за стипендії MAEC-AECID Міністерства закордонних справ Іспаніїї та Іспанського агенства міжнародної співпраці та розвитку.

У вересні 2011 отримав стипендію Міністерства закордонних справ Іспанії (MAEC-AECID) для роботи лектором у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де з 2012 року викладає на посаді асистента кафедри. Був екзаменатором DELE в Росії та Україні, брав участь у конгресах іспаністів. Впродовж двох років є відповідальним за «Club de amigos del español» (клуб друзів іспанської мови), організований Посольством Іспанії в Україні.

Викладає курси іспанської мови та культури, а також викладає комунікатинві стратегії іспанської мови студентам кафедри теорії та практики перекладу романських мов імені Миколи Зерова та кафедри іспанської та італійської філології.

Поле його досліджень складає історія ХХ ст., особливо Друга світова війна, республіканська Іспанія та диктатура, Радянський союз та соціалістична республіка Югославія, політика військово-політичних блоків у часи холодної війни та розпад Радянського союзу після падіння Берлінського муру.

Вільно володіє англійською та італійською мовами, присвячує час покращенню російської та португальської мов, має певні навички української, сербсько-хорватської та баскської мов.

Адреса електронної пошти: javilarrauri@hotmail.com