Шиянова Ірина Михайлівна

Асистент кафедри теорії та практики перекладу романських мов імені Миколи Зерова, кандидат філологічних наук.

У 1997 році закінчила перекладацьке відділення факультету іноземної філології Київського університету імені Тараса Шевченка.

У 1998-1999 рр. працювала асистентом кафедри теорії та практики перекладу романських мов за сумісництвом. З 2000 і по теперішній час є асистентом кафедри теорії та практики перекладу романських мов імені Миколи Зерова Інституту філології.

Педагогічна спеціалізація: іспанська мова і переклад.

Наукові інтереси: граматичні та лексико-граматичні проблеми перекладу, порівняльний синтаксис, граматика тексту.

Основні публікації:

1. Курс письмового перекладу. Іспанська мова : навчальний посібник / О.М. Калустова, І.М. Шиянова, К.А. Танич та ін. – 2-е вид., перероб. та доп. – К. : Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2012. – 271 с.