Вєдіна Ірина Всеволодівна

Старший викладач кафедри французької філології

Освіта, робота: У Київському університеті з 1969 р. У 1974 році закінчила факультет романо-германської філології Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка. З 1974 року дотепер у Київському університеті: старший лаборант, викладач, старший викладач кафедри французької філології Інституту філології; 1974 – старший лаборант, 1975-1988 - викладач 10-місячних курсів іноземних мов ООН, 1989-1991рр. – викладач факультету підвищення кваліфікації, з 1992 – викладач, а з 1995 року дотепер – старший викладач кафедри французької філології КНУ ім.Т.Шевченка.

Стажування, викладання за кордоном: У 1995 р. стажувалася  у Центрі прикладної лінгвістики у м. Безансон, Франція.

Наукові інтереси: французька мова, лексикологія, лексикографія, країнознавство, перекладознавство, методика викладання іноземних мов.

Вибрані праці:

1. «Dictionnaire synchronique des familles demots ukrainiens » ( у співавторстві), Франція, Париж, 1992-1993рр.;
  2. «France», підручник з країнознавства для 10 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням французької мови, К., 2005 (у співавторстві);
  3. «Франція», посібник з країнознавства для студентів вищих навчальних закладів (у співавторстві) К., 2009р.

Викладає курси:

• «Практичний курс першої мови»,