Лабенко Ольга Андіївна

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри французької філології

Освіта, робота: У 1998 р. закінчила Київський Національний університет імені Т.Шевченка. 1998 – 2001 р.р. навчання в аспірантурі Київського національного університету імені Т.Шевченка. 3 1998 р. дотепер у Київському національному Університеті імені Т.Шевченка: 1998 – 2000 викладач кафедри англійської мови неспеціальних факультетів, з 2000 викладач, з 2007 доцент кафедри французької філології Київського національного університету імені Т.Шевченка.

З жовтня 2005 року працює у складі Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. У 2008 році працювала  експертом-консультантом з французької мови при проведенні IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з іноземних мов. У червні 2011 року працювала у складі робочої групи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з розроблення програм з незалежного оцінювання. У 2011 року працювала у складі предметної експертної комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Всеукраїнського конкурсу підручників для загальноосвітніх навчальних закладів.

Стажування, викладання за кордоном: У 2005 році пройшла стажування з методики викладання французької мови у навчально-методичному центрі CAVILAM (Франція).  У 2008 році пройшла стажування з методики викладання французької мови у Міжнародному центрі педагогічних досліджень (Франція).

Кандидатська дисертація: У 2003 р. – захистилак андидатську дисертацію на тему «Орфоргафічні особливості омонімів сучасної французької мови».

Наукові інтереси: французька мова (орфографія, лексикологія), ділова комунікація, ділова мова, методика викладання іноземних мов.

Вибрані праці: Автор понад 30 наукових праць, основні:

1. "Словник омонімів сучасної французької мови" (у співав., 2004),
  2. "Ділова французька мова. Посібник для студентів мовних інститутів і факультетів" (у співав., 2006).
  3. Генеза міжмовної омонімії у неспоріднених мовах (на матеріалі французької та української мов),
  4. "Французька мова. Рівень В2"(у співав., 2012).

Викладає курси:

• "Вступ до перекладознавства",
  • "Практичний курс першої мови",
  • "Практичний курс другої мови",
  • "Основи ділової комунікації",
  • "Особливості перекладу ділового мовлення".

E-mail: olgalabenko@mail.ru