Турецькі музики в Турецькому центрі інформації та досліджень

Центр ще раз довів, що він є соціально-культурним і науковим осередком, серед пріоритетних завдань якого – налагодження двосторонніх україно-турецьких зв’язків.27 лютого 2013 року для студентів-тюркологів та любителів східної народної творчості в Турецькому центрі інформації та досліджень к.філол.н., доц. кафедри тюркології Арнаут Ф. І. організувала зустріч з музиками Турецького хору народної музики анкарського радіо: Арсланом Акьолом і Хусейном Джейланом.