Навчальні програми для студентів з України в Європейському університеті Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері)

З 1997 року Європейський університет Віадріна пропонує спеціальні навчальні програми та грантові можливості для українських студентів.

З 2009 року доступні такі програми:

1. Дворічна програма зі спеціальностей:

• Європейське країнознавство,
  • Міжнародний бізнес менеджмент
  • Культурологія
  • Культура та історія центральної та східної Європи
  • Соціокультурні студії та мови
  • Міжкультурна комунікація в Європі

Студенти повинні мати диплом бакалавра або вищу кваліфікацію та володіти англійською та німецькою мовами на високому рівні.

2. Однорічна програма «Магістр Права» для студентів, які навчаються в український ВНЗ та володіють німецькою на високому рівні.

Обов’язковою умовою для вищезазначених програм є проходження підготовчого двомісячного курсу з німецької мови, в кінці якого студенти складають «Екзамен з німецької мови для ВНЗ».

• Початок – 1 серпня 2015 (починається з підготовчого курсу)
  • Кінець – 30 вересня 2017 року

Програма фінансується МЗС Німеччини разом зі Службою академічних обмінів Німеччини.

Стипендія – 590 Євро на місяць + проживання, подорожування + екскурсії.

Претенденти мають подати заявки в Інформаційний Центр DAAD у Києві.

Детальніша інформація за адресою http://www.daad.org.ua/

Категорія: