Урочистості до 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2015 року

10.00 – Покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку

10 березня 2015 року

14.30 – Зустріч із Лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка. Перегляд фільму «Кобзар. Історія однієї книги» режисера Тараса Ткаченка (Актова зала Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60)

11 березня 2015 року

Міжнародний круглий стіл «Всесвіт Тараса Шевченка»

10.00 – 13.00 – Пленарне засідання (актова зала)
13.00 – 13.30 – Відкриття арт-проекту «В сім'ї вольній, новій» (ауд. 63)
14.00 – 17.00 – Робота круглих столів
(Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка,бульвар Тараса Шевченка, 14)

12 березня 2015 року

11.00 – презентація книги «Taras Ševčenko: dalle carceri zariste al Pantheon ucraino» («Тарас Шевченко: від царських тюрем до українського Пантеону») ( 2015 р., видавництво «Ле Моньє» провідної видавничої групи «Мондадорі» (Італія), укладачі: Джованна Броджі, Оксана Пахльовська) за участі Джованни Броджі, професора, директора Департаменту лінгвістичних, літературних і філологічних студій Міланського університету, віце-президента Міжнародної асоціації україністів, Президента Італійської асоціації українознавчих студій. Видання та презентація книги – за сприяння Італійського інституту культури в Україні (Зала засідань Вченої ради Головного навчального корпусу

13.00 – лекція-діалог Крістіни Куявінської-Кортні, голови факультету досліджень Великобританії та Британської Співдружності Університету міста Лодзь, професора англійської літератури Варшавського університету (Зала мистецтв (ауд.63) Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 14)

13 березня 2015 року

13.00 – зустріч із Тарасом Ткаченком, українським кінорежисером і сценаристом, перегляд фільму«Кобзар. Історія однієї книги» (Актова зала Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 14)