2015 Кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK

14 червня 2015 року відбудеться кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK (тільки в письмовій формі).

Реєстрація на іспит буде проходити online з 01.04.2015 р. до 15.05.2015 р. Інструкція для реєстрації додається нижче.

Вартість іспиту:

1-й та 2-й рівні

360 гр.

3-й та 4-й рівні

480 гр.

5-й та 6-й рівні

600 гр.

Інструкція для реєстрації на іспит HSK в мережі

Під час реєстрації слід користуватись браузером Mozilla Firefox.

1.      Зареєструйтесь на сайті www.chinesetest.cn . Користуйтесь сторінкою російською або китайською мовами і виконуйте все за інструкціями.

2.      Після того, як ви зареєструвались, увійдіть у свій обліковий запис під своїм email. [Вкладка «Регистрация/考生登陆»]

3.      Насторінці, що відкриється, натисність «Оформить регистрацию сейчас/立即报名».

4.      Оберіть вкладку з відповідним рівнем HSK, який будете складати.

5.      На новій сторінці натисніть «Оформить/立即报名».

6.      Заповніть поля анкети: «Континент/洲» слід обрати Europe/欧洲, у полі «Страна/район 国家/地区» - Ukraine/乌克兰, поле 考试形式залиште 纸笔考, у полі «Экзаменационные пункты/考点» з’явиться єдина опція“Kyiv National Taras Shevchenko University/乌克兰基辅大学”, натисніть її. У полі «Время проведения экзамена/考试时间» оберіть 2015-06-14. Далі натисніть «Передать».

7.      Перевірте правильність даних в анкеті, що відкриється, і заповніть нові поля та натисніть опцію «Следующее».

8.      Відкриється нове поле, куди потрібно буде прикріпити фото.

9.      Далі відкриється сторінка із заповненою анкетою. Перевірте правильність даних і натисніть «Зарегистрироваться».

Якщо під час реєстрації у вас виникнуть проблеми, звертайтесь у Центр китайської літератури та викладання китайської мови до Кірносової Надії Анатоліївни (понеділок чи середа з 8:20 до 15:00).

Якщо Ви зареєструвались успішно, повідомте своє прізвище лаборанту Центру китайської літератури та викладання китайської мови Анні Олександрівні Бондарєвій у робочі дні з 9:00 до 14:00, а також сплатіть вартість іспиту.

Телефон для довідок: 239-33-86 (Центр китайської літератури та викладання китайської мови), з 9:00 до 14:00.

Категорія: