Програма обміну викладачами та студентами «Мевляна» 2015-2016

Шановні викладачі та студенти!

Звертаємося до Вас із пропозицією взяти участь у програмі обмінів викладачами та студентами «Мевляна» у 2015-2016 навчальному році (Державна програма обмінів Турецької Республіки).

Зазначена програма передбачає обмін студентами (4 місяці) та викладачами (2 тижні) різних спеціальностей, які володіють турецькою та/чи англійською мовами.

Відповідно до Положення про програму «МЕВЛЯНА» стипендію студентам обох університетів (у розмірі 760 лір), викладачам – дорожні витрати на відрядження (до 1000 доларів США) та добові (50 ТЛ за одну добу)забезпечує турецька сторона (http://www.yok.gov.tr).

Університети-партнери та кількість місць:

1) Університет «Киркларелі», 2 викладачі (2 викладачі іноземних мов: англійська, німецька, французька)

3) Університет «19 травня», 2 особи (2 викладачі іноземних мов: англійська, німецька, французька)

4) Університет «Чукурова», 1 студент-бакалавр (мови: англійська, німецька, французька), 2 викладачі (мови: англійська, німецька, французька)

5) Університет «Хітіт», 2 викладачі іноземних мов (мови: англійська, німецька, французька)

6) Університет «Дюздже», 1 викладач англійської мови

Просимо до 15 квітня 2015 р. повідомити про свій намір узяти участь у зазначенійпрограмі на електроннупоштуirem2003@ukr.net. Зокрема, повідомитисвоїконтактнідані, кафедру, спецілізацію (у довільнійформі). У разівиникненняпитаньпроханнязвертатися за вказаноюелектронноюадресою.

Категорія: