Оверчук Оксана Леонідівна

Асистент кафедри фольклористики.

Закінчила 1987 р. відділення української мови та літератури філологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка. З 1992 р. працює на посадах провідного спеціаліста-етнографа Центру фольклору та етнографії та асистента кафедри фольклористики Інституту філології.

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію «Теоретико-методологічні засади фольклористичної діяльності Південно-Західного відділу Російського географічного товариства», спеціальність – 10.01.07.

Коло дослідницьких інтересів історія фольклористики; акціональний субтекст фольклорного тексту; орнаменталістика, прагматичне та прагмемне значення творчого продукту в українській народній традиції.

Для студентів спеціальності «Фольклористика, українська мова і література та іноземна мова» викладає:

• історію фольклористики,
  • етнографію,
  • українське декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво.

Автор понад десяти наукових статей з історії фольклористики.

З 2004 року координує діяльність Мистецької зали Інституту філології, організовує виставки художніх робіт, зустрічі та майстер-класи з відомими майстрами України.