Восьмі всеукраїнські наукові фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут філології
Кафедра фольклористики

Міжнародна Науково-Практична Конференція «Восьмі всеукраїнські наукові фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській» 17-27 травня, м. Київ

Загальна інформація

Мета конференції: Конференція проводиться з метою здійснення комплексного наукового огляду сучасного стану гуманітаристики в Україні та світі із залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують актуальні проблеми фольклористики, літературознавства, мистецтвознавства, музеєзнавства та традиційної культури.

Форма проведення: заочна.

Мова конференції: українська, всі слов’янські, англійська.

До участі вміжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері гуманітаристики.

В рамках конференції планується робота таких секцій:

• Фольклор України як націєтвірний чинник
  • Фольклорна сугестія в сучасному медіа просторі
  • Фольклор і фольклористика в сучасному освітньому просторі
  • Казкознавство в Україні
  • Фольклористика в Україні: здобутки, проблеми методології, перспективи розвитку
  • Етномозаїка традиційних культур населення України
  • Фольклор та фольклористика етнографічних регіонів України
  • На перехресті двох культур: взаємодія колективної та індивідуальної творчості
  • Етномузикознавство: історія дослідження та нові методологічні підходи
  • Україна і світ: полілог культур
  • Дитячий фольклор та фольклор для дітей
  • Українське традиційне мистецтво

У межах проведення Читань 27 травня 2015 р. в Інституті філології відбудеться засідання Круглого столу «Фольклористика як базова галузь гуманітаристики: історія, сучасність, перспективи розвитку».

Реєстрація

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають надіслати електронною поштою до організаційного комітетудо 17 травня 2015 р.  (включно) такі документи:

1. заповнену за зразком заявку;
  2. тези доповіді;
  3. відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка,  для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок

Наприклад: Коваленко_Заявка,  Коваленко_Тези, Коваленко_Внесок

Електрона адреса: lesyanaumovska@gmail.com

Вимоги до тез доповіді

• Назва секції відповідно до переліку, який вказаний вище (шрифт Times New Roman №12, праворуч)
  • Назва доповіді посередині рядка (перше слово з великої літери, без крапки): шрифт Times New Roman №14, bold. Наприклад:
Українські паремії у словꞌянському фольклорі
  • Нижче, через один інтервал, по центру – прізвище, ім’я побатькові автора, повна назва установи, де навчається або працює автор: шрифт Times New Roman №14. Наприклад:
Коваленко Софія Вікторівна
к.філол.н., доцент кафедри культурології
Ужгородського національного університету
  • Через один інтервал – текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman № 14, міжрядковий інтервал 1,5.
  • Список використаних джерел (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16].

Обсяг тексту: до 5 сторінок зі списком використаних джерел.

Авторам доповідей редакційною колегією наукового збірника «Література. Фольклор. Проблеми поетики» (Затверджено постановами президії ВАК України, протокол № 1-05/4 від 26.05.10) буде запропоновано опублікувати наукові статті у черговому випуску збірника (на платній основі).

Організаційний внесок

Розмір організаційного внеску становить 180 грн.  (для докторів наук – безоплатно)

Усі учасники конференції забезпечуються збірником тез конференції, який буде направленона поштову адресу учасників, вказану у заявках.

Порядок оплати організаційного внеску

Учасникам з України організаційний внесок необхідно оплатити за такими реквізити: банківська платіжна картка «Приватбанк» для перерахування коштів:5168 7572 7199 1707 (Шталь Іванна Зеновіївна)

Перерахунок організаційного внеску можна зробити в відділенні будь-якого банку в Україні.

Зразок оформлення заявки

• Прізвище, ім’я, по батькові учасника
  • Прізвище, ім’я, по батькові  наукового керівника(у разі його наявності)
  • Місце роботи (навчання)