Міжнародна діяльність кафедри

24 квітня 2015 року о 17.30 в аудиторії 63 Інституту філології Київського національного університету відбулася зустріч студентів, які навчаються на кафедрі іспано-італійської філології, з представником Посольства Іспанії в Україні паном Хайме Фернандесом.

Була проведена лекція на тему: «Galicia– tierra mágica». Пан Хайме Фернандес докладно розповів про історію та сучасний стан Галісії, про географічне розташування цієї автономії, висвітлив питання мовної політики, фольклору та традицій. Студенти взяли активну  участь в обговоренні лекції, вони поставили багато питань. Студенти із задоволенням  спілкувалися з представником Посольства Іспанії.

Інформація виявилася дуже корисною, оскільки студенти змогли розширити свої знання з країнознавства Іспанії та  вдосконалити навички усного мовлення та аудіювання.

Відповідальний за проведений захід - доцент кафедри іспано-італійської філології Мариненко Павло Ігорович.