Збірник "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Східні мови та літератури"

Розглядаються деякі теоретичні та практичні аспекти мовознавства, головна увага зосереджена на таких розділах, як лексикологія, фразеологія та синтаксис китайської, японської, перської та індонезійської мов. У розділі "літературознавство" розглядаються особливості формування, функціонування та взаємодії образних систем літератур різних народів сходу, їх взаємодія та взаємовплив удіахронічному розрізі.

Затверджено вченою радою інституту філології 28 жовтня 2014 року (протокол № 3)

Для викладачів, наукових співробітників, аспірантів і студентів.

Адреса редколегії: 01601, Київ-601, б-р Тараса Шевченка, 14, Інститут філології, к. 24а; тел. (38044) 239 33 86, 239 31 17

1. Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Східні мови та літератури - Випуск 1 (21), 2013 р. - зміст та статті (.pdf)