Феоктістова Аліна Олексіївна

Викладач кафедри германської філології та перекладу

Рік народження: 1972.

Закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка в 1994 р. та отримала диплом з відзнакою.

З вересня 1994 р. працює на кафедрі германської філології на посаді викладача німецької та нідерландської мов.

Веде практичні курси основної (німецької) та другої (нідерландської) мов, лінгвокраїнознавства.

Феоктістова А.О. працює над дисертацією на тему «Семантичний та синтаксичний аналіз аналітичних конструкцій з функціональним дієсловом (FVG) (на матеріалі юридичних текстів)», є автором наукових статей, методичної розробки з домашнього читання для студентів-германістів «Практичні завдання з домашнього читання за романом Барбари Ноак «DerBastian»  2008, співавтором навчального посібника «Нарис з історії Нідерландської літератури: Навчальний посібник для студ.вищ.навч.закладів» Київ: Юніверс, 2002.

Феоктістова А.О. є висококваліфікованим спеціалістом, володіє  німецькою та нідерландською мовами, має навички тутора дистанційного навчання, цікавиться використанням новітніх технологій у викладанні іноземних мов, проводить семінари з використання інтерактивних дошок  (IWB) у викладанні іноземних мов для викладачів регіональних центрів іноземних мов (SLZ), щороку проводить іспити  на отримання міжнародного сертифікату CNaVT (нідерландська мова як іноземна).