Шевченкознавча література з фондів центру шевченкознавства і лабораторії шевченкознавства

Шановні науковці, викладачі та студенти, запрошуємо до співпраці!

Фонди Всеукраїнського навчально-наукового центру  шевченкознавства і навчальної лабораторії шевченкознавства  кафедри  історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка містять книги – наукові, критичні, художні, літературознавчі  та історико-літературні праці в галузі шевченкознавства, які можуть бути корисними для науковців, дослідників, викладачів, співробітників та студентів Університету. У фондах зберігаються як новинки шевченкознавства, так і рідкісні видання.

Книги знаходяться у відкритому доступі для користування і видаються за наявності документу, що посвідчує особу, працювати з ними можна безпосередньо у кабінеті Всеукраїнського навчально-наукового центру  шевченкознавства і навчальної лабораторії шевченкознавства (Інститут філології, бульвар Т. Шевченка, 14, аудиторія 80).

Чекаємо  на Вас у робочі дні з 10.00 по 18.00.

Список літератури у додатку