19 Філологічний семінар «Методологічні і теоретичні проблеми літературознавства»

В Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться 19-й Філологічний семінар «Методологічні і теоретичні проблеми літературознавства».

Тема семінару: «Інтермедіальність: теорія і практика»

Семінар відбудеться в Інтернет-форматі.

Доповіді просимо надсилати до 25 грудня 2015 року на одну з електронних адрес: naenko@voliacable.com, nbernadska@gmail.com

Оформлення доповідей – стандартне: анотації та ключові слова – трьома мовами (українською, російською, англійською), обсяг – до 15 сторінок тексту з інтервалом у 1,5 рядки. Доповіді ввійдуть до традиційного збірника «Філологічні семінари» (19-й випуск), що функціонує як фахове видання з літературознавства. Публікації доповідей – за рахунок авторів.

Оргкомітет

категорії: