Український центр культурних досліджень при Міністерстві культури України та кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують Вас 10-11 грудні 2015 року взяти участь у роботі Всеукраїнської підсумкової науково-практичної конференції на тему «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи».

Місце проведення: Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тематика конференції визначається за такими науково-практичними напрямами:

• Міжнародний досвід збереження нематеріальної культурної спадщини
  • Управління процесом збереження нематеріальної культурної спадщини на державному і регіональному рівнях
  • Нематеріальна культурна спадщина як соціально-економічний ресурс розвитку регіонів
  • Роль системи освіти у формуванні механізмів збереження нематеріальної культурної спадщини

Адреса оргкомітету: Український центр культурних досліджень, м. Київ-15, вул. Івана Мазепи, 21, корп. 5, тел. (44) 254-36-33, електронна адреса УЦКД – uckd2014@gmail.com

Контактні особи: Снігирьова Лілія Михайлівна (моб. 096 500 99 05), Телеуця Валентина Василівна (моб. 0673820278, 099 122 04 26).

*Витрати на відрядження, поселення та харчування здійснюються за власний рахунок учасників конференції.

Передбачається форма участі очна і заочна (з наданням презентації Вашої доповіді, яка буде вивішена на сайті УЦКД), для закордонних учасників – скайп-доповідь.

Докладна інформація тут

Додатки: