21 день в Японії в липні 2016 року

Інтенсивний курс навчання японської мови з отриманням відповідного сертифікату, проживання в гуртожитку університету Тенрі з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні машини тощо), 2-разове харчування, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото та на узбережжя Тихого океану, трансфер з/в аеропорт «Кансай».

Літні курси японської мови при Університеті Тенрі (Японія, преф. Нара, м. Тенрі), який є давнім університетом-партнером КНУ, та Центр японської мови Інституту філології КНУ  імені Тараса Шевченка оголошує набір усіх бажаючих студентів, викладачів та співробітників КНУ у групи вивчення японської мови на літні курси університету Тенрі (Японія).

Групи формуються відповідно до рівнів:  початковий / середній / просунутий

Вартість: 1000 USD – авіапереліт Київ-Осака-Київ (оплата в січні 2016 р.)

1500 USD – навчання, проживання, 2-разове харчування, екскурсії, трансфер з/в аеропорт (оплата після прибуття до ун-ту Тенрі).

За довідками звертатися за тел: 239 33 86 чи 239-31-17 (Японський центр), (067) 505 29 92 (Кобелянська Оксана), (063) 391 89 83  (Катаока Хіроші) або за адресою: бульвар Шевченка 14, каб. 22.

PS. За бажанням вивчення японської мови можна продовжити з вересня 2016 р. на мовних курсах у Центрі японської мови Інституту філології КНУ. Навчання безкоштовне (грант «Міцубіші-корпорейшн»), заняття – двічі на тиждень (з 13 до 14 год.).

категорії: